Actie: Win twee tickets voor Sauna LeeuwerikHoeve bij Ticketveiling!

Geplaatst op 17-02-2017
Geldig t/m 13-03-2017
Gecheckt:
Heb je zin om met z'n tweeën naar Sauna LeeuwerikHoeve te gaan? En ben je op zoek naar goedkope tickets? Dan heeft Ticketveiling nu een interessante actie voor je. Je kunt namelijk bieden op een Wellnessarrangement voor twee personen bij Sauna LeeuwerikHoeve! Dit arrangement heeft een waarde van €86,50, maar je kun al bieden vanaf €1. Het is dan ook mogelijk om een fikse korting te krijgen! Klik daarom op de onderstaande button om direct naar deze actie op de website van Ticketveiling te gaan.

Nooit meer een aanbieding missen?

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van nieuwe acties en kortingen van TicketVeiling!

Je gegevens zullen nooit met derden worden gedeeld.

Vergelijkbare Acties & Aanbiedingen